Sborové aktivity

Klub maminek

Pro setkávání maminek máme v rámci sboru nově upravenou místnost, kde si děti mohou hrát, vytvářet spolu s maminkami krásné výtvory, ale také poznávat leccos nového. Maminky se během našich pravidelných středečních setkání mohou seznamovat, sdílet se, ale také si odpočinout a najít místo, kde jim ostatní rozumí. Občas také vyrazíme ven. To vše je zpravidla naprosto zdarma, protože Klub maminek tvoří maminky pro sebe navzájem.  Více informací o Klubu maminek se dozvíte na telefonním čísle, které je uvedeno v kontaktech. Rádi vás mezi námi přivítáme.

Klub Pathfinder

Náš oddíl klubu Pathfinderu se jmenuje Kamzíci. S dětmi se během týdne pravidelně setkáváme a učíme se, jak být zodpovědní k přírodě, k lidem kolem nás i k sobě samým. Skvělou pomůckou je pro nás zákon pathfinderů, který nám říká, jak by se měl správný pathfinder chovat. Na společných schůzkách hrajeme hry, čteme si z Bible, poznáváme rostliny i zvířata, vážeme uzly a trávíme čas se svými kamarády.

INRIROAD Olomouc

Studium na vysoké škole zpravidla znamená v životě mladého člověka velkou změnu. I u nás v Olomouci máme vysokoškoláky, kteří jsou jak z Olomouce a okolí, tak i z větší dálky, a proto je chceme podporovat na jejich cestě. Scházíme se jak ke studentským bohoslužbám, které jsou přes akademický rok každý měsíc, tak i k dalším aktivitám, jako je Studijní skupinka, Kontemplativní skupinka, Deskovky anebo Tělocvična, kde hrajeme florbal a kam snad letos přibude i futsal. Těšíme se, že se s vámi, milí studenti, na některé z aktivit setkáme!